Met ingang van 01-06-2024 bedraagt de dieseltoeslag: 14%.

Temperature controlled transportation services

Frigorexpress Péruwelz

Uw betrouwbare partner voor snelle leveringen van verse en bevroren goederen door heel Europa

Frigorexpress Peruwelz is het hoofdkantoor van een internationaal wegtransportbedrijf met vestigingen door heel Europa. Met meer dan 30 jaar ervaring in het internationale vervoer van temperatuurgevoelige lading beheert Frigorexpress een vloot van meer dan 160 transporteenheden voor dagelijkse leveringen van zowel volledige als gedeeltelijke ladingen, met een belangrijke focus op koeltransport.

Onze specialisatie ligt in het transporteren van een diverse reeks goederen, waaronder vlees, vis, groenten, fruit, bloemen en planten. We leveren aan bestemmingen zowel in West- als Oost-Europa en hebben filialen gevestigd in België, Frankrijk, Nederland en Letland.

Onze diensten

Gekoeld transport

Topkwaliteit gekoeld transport voor uw bedrijf

Groupage & geconsolideerde vracht

Stroomlijn uw logistiek met gekoeld groepagevervoer

Vervoer van diepvriesgoederen

Deskundig diepvriestransport voor uw bedrijf

Geconditioneerd transport

Flexibele en betrouwbare transportoplossingen voor meerdere temperaturen

Waarom kiezen voor Frigorexpress?

Een innovatief en milieuvriendelijk
wagenpark

Multi-temperatuur
trailers

Expresleveringen door vrachtwagens met
dubbele bemanning

GPS & satelliet
tracking

Contacteer ons

FRIGOREXPRESS PERUWELZ

Rue du Champ Lionne 8
B-7601 Péruwelz
VAT BE BE 0463.076.416

 

DIRECTIE

Freddy De Smet
E  info@frigorexpress.be

 

FINANCIEEL DEPARTEMENT

Donald Baudewijn
E  donald@frigorexpress.be

 

PLANNING

Mike Nuytens
E  mike@frigorexpress.be

Peer Bloem
E  peer@frigorexpress.be

Luciano Verdonck
E  luciano@frigorexpress.be

 

BOEKHOUDING/FACTURATIE

Sabine T’joen
E sabine@frigorexpress.be

Siska Thys
E siska@frigorexpress.be

 

Contacteer ons